Pro více informací nás kontaktujte na tel. 465 471 400 nebo na emailu info@my-concept.cz.
VA0020 cordless vacuum pistol Concept FRESH
Ruční bateriová vakuovačka Concept Fresh VA0020 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti. Proč zvolit ruční bateriovou vakuovačku Concept Fresh VA0020: DLOUHODOBÉ A EKONOMICKÉ SKLADOVÁNÍ; Ruční akumulátorová vakuovačka Concept Fresh...
Ruční bateriová vakuovačka Concept Fresh VA0020 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti.
Proč zvolit ruční bateriovou vakuovačku Concept Fresh VA0020:
DLOUHODOBÉ A EKONOMICKÉ SKLADOVÁNÍ
Ruční akumulátorová vakuovačka Concept Fresh je určena k uskladnění potravin v domácnosti. Používá se se speciálními zip sáčky s ventilkem, vakuovacími dózami nebo vakuovacími zátkami na lahve.
PRODLOUŽENÍ DOBY SKLADOVATELNOSTI
Potraviny balené ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení:
v mrazničce z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, zelenina, ovoce),
v chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry) .
JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE
Zip sáček je jednoduše uzavíratelný prsty nebo pomocí klipsu, který je součástí každého balení. Vzduch je odsáván přes zabudovaný ventilek pouhým stiskem tlačítka.
.
OPAKOVANÉ A SNADNÉ POUŽITÍ
Použití pouze s originálními zip sáčky (v nabídce dva rozměry) nebo s vakuovacími dózami a zátkami. Sáčky lze používat opakovaně. Zmrazené potraviny se mohou v těchto sáčcích vařit ve vodě a rozmrazovat či ohřívat v mikrovlnné troubě .
BOHATÝ VÝBĚR DOKOUPITELNÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pro maximální využití přístroje můžete volit a kombinovat:
VB2023 - sada zip sáčků s ventilkem (12 ks, 20 cm x 23 cm),
VB2635 - sada zip sáčků s ventilkem (12 ks, 26 cm x 35 cm),
VD8100 - sada vakuovacích dóz (3 ks = 700, 1400 a 2000 ml),
VD8200 - sada čtverhranných dóz pro vakuování a marinování (2 ks = 1000 a 2800 ml),
VD8300 - sada vakuovacích zátek na víno (2 ks).
VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=dfT2ZgqRoCM
Technické parametry:
Vakuování potravin a jiných předmětů
Balení obsahuje: přístroj VA0020, 4 ks vakuovacích sáčků s ventilkem o rozměrech 20 x 23 cm
Dokoupitelné příslušenství: zip sáčky, dózy, zátky
Sada obsahuje 2 ks vakuovacích zátek pro skladování otevřených lahví. Použití společně s vakuovou svářečkou VA0010 nebo ruční bateriovou vakuovačkou VA0020. Proč zvolit sadu vakuovacích zátek VD8300: SKLADOVÁNÍ OTEVŘENÝCH LAHVÍ; Pomocí vakuovacích záte...
Ruční vysavač Concept VP4350 Riser na suché a mokré vysávání vyniká vysokou sací silou a pomůže vám s rychlým a efektivním úklidem v domácnosti i v autě.
Elektrický pilník na paty Concept PN3000 Perfect Skin se systémem odsávání obroušené kůže nabízí 2 rychlosti, kvalitní voděodolné zpracování a 3 nástavce pro různé typy ošetření, které lze jednoduše vyjmout a vyčistit. Je vybaven kvalitní Li-Ion baterií s výdrží až 100 min. na jedno nabití. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu.
Elektrický pilník na paty Concept PN3020 Perfect Skin se systémem odsávání obroušené kůže nabízí 2 rychlosti, kvalitní voděodolné zpracování a 3 nástavce pro různé typy ošetření, které lze jednoduše vyjmout a vyčistit. Je vybaven moderním LCD displejem a kvalitní Li-Ion baterií s výdrží až 100 min. na jedno nabití. Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu.
Kulmofén Beautiful Concept KF1310 je vhodný pro tvorbu moderních účesů i pro běžnou úpravu vlasů. Nabízí 2 rychlosti nastavení a 2 vyjímatelné kartáče o průměru 20 a 16 mm.
Smoothie maker ACTIVE SMOOTHIE Concept SM3385 s příkonem 500 W umixuje díky své síle jemné a sametové smoothie. V základní výbavě najdete černou a bílou láhev o objemu 570 ml a menší, 400 ml. Smoothie maker i láhve můžete vybírat z 6 barevných variant.
Kosmetická ultrazvuková špachtle Concept PO2030 efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Nabízí 2 režimy: čištění a zapracování pleťových přípravků. Disponuje kvalitní Li-Ion baterií s USB nabíjením.
Smoothie maker ACTIVE SMOOTHIE Concept SM3380 s příkonem 500 W umixuje díky své síle jemné a sametové smoothie. V základní výbavě najdete černou a bílou láhev o objemu 570 ml a menší, 400 ml. Smoothie maker i láhve můžete vybírat z 6 barevných variant.
Smoothie maker Concept SM3365 vám umixuje jediným stisknutím tlačítka lahodné smoothie nebo ledovou kávu. Součástí základní sady jsou láhve s objemem 600 ml a 400 ml, které jsou opatřené poutkem a speciálním dvojitým těsněním.
Multifunkční toustovač 3 v 1 SV3054 zastane práci hned 3 spotřebičů: sendvičovač, vaflovač a gril. Šetří místo v kuchyni a díky vyjímatelným nepřilnavým deskám vám jeho údržba zabere minimum času.
We use so-called cookies to operate our website. Cookies are files used to customize the content of the website, to measure its functionality and, in general, to ensure your maximum satisfaction. Let us know about your preferences.
Product details
Ruční bateriová vakuovačka Concept Fresh VA0020 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti.
Proč zvolit ruční bateriovou vakuovačku Concept Fresh VA0020:
Ruční akumulátorová vakuovačka Concept Fresh je určena k uskladnění potravin v domácnosti. Používá se se speciálními zip sáčky s ventilkem, vakuovacími dózami nebo vakuovacími zátkami na lahve.
Potraviny balené ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení: v mrazničce z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, zelenina, ovoce), v chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry) .
Zip sáček je jednoduše uzavíratelný prsty nebo pomocí klipsu, který je součástí každého balení. Vzduch je odsáván přes zabudovaný ventilek pouhým stiskem tlačítka. .
Použití pouze s originálními zip sáčky (v nabídce dva rozměry) nebo s vakuovacími dózami a zátkami. Sáčky lze používat opakovaně. Zmrazené potraviny se mohou v těchto sáčcích vařit ve vodě a rozmrazovat či ohřívat v mikrovlnné troubě .
Pro maximální využití přístroje můžete volit a kombinovat: VB2023 - sada zip sáčků s ventilkem (12 ks, 20 cm x 23 cm), VB2635 - sada zip sáčků s ventilkem (12 ks, 26 cm x 35 cm), VD8100 - sada vakuovacích dóz (3 ks = 700, 1400 a 2000 ml), VD8200 - sada čtverhranných dóz pro vakuování a marinování (2 ks = 1000 a 2800 ml), VD8300 - sada vakuovacích zátek na víno (2 ks).
Technické parametry:
Product manager:
Eva INFO Veverková, info@my-concept.cz